Weźmy sprawy w swoje ręce!

W ślad za licznymi zachętami mieszkańców Górki Narodowej oraz po wewnętrznych uzgodnieniach, grupa Inicjatywa Górka Narodowa zdecydowała wystawić kandydatów w wyborach do Rady Dzielnicy Prądnik Biały w następujących okręgach:

Okręg 16 – Michał Franusiak

Okręg 17 – Krzysztof Szpunar

Okręg 18 – Sebastian Ozdoba

Przedstawiciele Inicjatywy Górka Narodowa nie są członkami żadnej partii politycznej oraz nie sympatyzują z żadnym komitetem wyborczym. IGN nie posiada programu wyborczego sensu stricto ponieważ naszym programem wyborczym jest to co udało nam się wspólnie osiągnąć w ciągu trzech lat naszej działalności. Jedyną obietnicą wyborczą jest obietnica że jeszcze intensywniej będziemy pracować na rzecz polepszania życia na terenie Górki Narodowej, Dzielnicy Prądnik Biały oraz całego Krakowa. Sformalizowana działalność w ramach Rady Dzielnicy pozwoli nam mieć realny wpływ na decyzje podejmowane zarówno przez Radę Dzielnicy jak i Radę Miasta dotyczące obszaru zamieszkanego przez nas wszystkich.

Wybory do Rady Dzielnicy odbędą się w niedzielę 16.11.2014.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i apelujemy do wszystkich mieszkańców o uczestnictwo w wyborach ponieważ najniższe szczeble samorządu najbardziej bezpośrednio odpowiadają za kształtowanie codzienności która nas otacza.

Razem możemy wziąć sprawy w swoje ręce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabezpieczenie CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.