Daj znać innym!

Drodzy Górkowicze!

W natłoku informacji z różnych źródeł i na różnych mediach, które staramy się ogarnąć (i nie zawsze się udaje), wpadliśmy na pomysł publikowania na naszej stronie informacji, artykułów, notatek, etc. związanych ściśle lub mniej ściśle z naszą okolicą. Stwierdziliśmy, że w natłoku informacji, które pojawiają się na grupie Facebook’owej niektóre kluczowe informacje giną (są po prostu „przesuwane na dół”), gdyż są wypieranie przez te „mniej ważne”.

W związku z tym poszukujemy osób chętnych, mieszkających w naszej okolicy, lub z ta okolicą emocjonalnie związanych, którzy chcieliby śledząc na bieżąco informacje z różnych źródeł, a dotyczące właśnie samej Górki Narodowej lub najbliższych okolic, podzielić się z innymi, czy to w formie artykułu, czy prostej notatki, informującej o tym, że coś niedługo się wydarzy, takie a nie inne decyzje zostały podjęte, itd.

 

Chętnych zapraszamy do kontaktu pod adresem inicjatywa@gorka-narodowa.pl, bądź w komentarzu pod tym wpisem.

4 komentarzy dla “Daj znać innym!

  1. Witam
    Podobno pod koniec grudnia ma odbyć sie zablokowanie Al. 29 listopada na wysokości ul. Banacha przez ludzi z okolicy w celu zwrócenia uwagi na problemy komunikacyjne tego osiedla.
    Kto jest organizatorem i czy inicjatywa organizuje / planuje tego typu działania ?

  2. Tak, IGN planuje tą blokadę, wyjaśnienie dlaczego zdecydowaliśmy się na taki krok, znajdzie Pani w naszym dzisiejszym oświadczeniu.

  3. Przypominam o głosowaniu nad budżetem obywatelskim i konsultacjach w tej sprawie. M.in. we wtorek 21 lutego o godz. 18 w szkole przy Mackiewicza 15.

  4. Przypominam o konsultacjach w sprawie budżetu obywatelskiego 21 lutego godz. 18 w szkole przy Mackiewicza 15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabezpieczenie CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.