Przejście przy Banacha – część 2

Postanowiłem nie czekać na rozwój sytuacji, i „poprosiłem” ZIKiT o wyjaśnienie sprawy drogą urzędową, czyli wykorzystując ePUAP.

Treść listu:

Zwracam się do Państwa o informacje dotyczące trwającej przebudowy ul. Banacha, a ściślej rzecz biorąc przejścia dla pieszych przez al. 29 Listopada znajdującego się w świetle przebudowywanej ulicy, a więc kwalifikującego się do usunięcia. Patrząc na zakres prac aktualnie wykonywanych przez dewelopera, któremu powyższa przebudowa została zlecona, nie uwzględniają one przesunięcia przejścia dla pieszych, a obecne warunki nie pozwalają na proste przesunięcie, i to w obu kierunkach drogi (brak infrastruktury).

Powyższe przejście jest bardzo istotnym elementem infrastruktury lokalnej, o które nasza społeczność starała się kilka lat. W chwili obecnej jego likwidacja spowoduje wzrost niebezpiecznych sytuacji generowanych przez mieszkańców próbujących przekroczyć w tym miejscu aleję 29 Listopada.

Prosiłbym o ścisłe odniesienie się do powyższej sytuacji, i nie odsyłanie jak w przypadku kontaktu poprzez media społecznościowe.

pozdrawiam

Michał Ćwikliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabezpieczenie CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.