O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie Inicjatywa Górka Narodowa zostało założone przez mieszkańców terenów osiedla Górka Narodowa w Krakowie.
Naszym celem jest współpraca z organami samorządowymi oraz wykonawczymi miasta Krakowa w celu wprowadzenia zmian na naszym osiedlu.
Stowarzyszenie nie sympatyzuje z żadnym ugrupowaniem politycznym. Podstawowym jego celem jest aktywizacja mieszkańców i ucywilizowanie rozwoju nowych osiedli.

Kontakt z nami:
inicjatywa@gorka-narodowa.pl

2 komentarzy dla “O Stowarzyszeniu

  1. Witam

    Jakiś czas temu na Fb pytałam o możliwość legalnej jazdy rowerem po chodniku wzdłuż ul. Strzelców. Co prawda post nie wzbudził zainteresowania bo to nie nasz rejon ja jednak poszukałam i dotarlam do Oficera rowerowego Krakowa i zadałam pytanie czy to mozliwe. Chwile to trwało ale był on juz w terenie i dziś powiedział że będzie zabiegał o to by na chodnikach wzdłuż ul Strzelcow dopuścić ruch rowerowo pieszy. Niestety z wytyczeniem przejazdów przez ulice bedzie problem ale na samych chodniku powinno się udać.

    Chciałam zapytać czy mogę liczyć na wsparcie tego pomysłu przez inicjatywę GN? To dawałoby mieszkańcom osiedla bezpieczny dojazd do ścieżki rowerowej na meisnera a dalej już Mogilska, Lema, Al. Pokoju. Rano na Strzelców ruch jest b. duży i jazda drogą jest bardzo nieprzyjazna.

    Byłoby super gdyby chociaż udało się Inicjatywnie wesprzeć dyskusję na Twitterze: https://twitter.com/oficerKRK/status/587968190950596608

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabezpieczenie CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.